Opbrengst nieuwe schooltuin gaat naar Voedselbank

Beilen - De opbrengst van de nieuwe schooltuin van het Dr. Nassau College in Beilen is bestemd voor de Voedselbank.

Vestigingsmanager Katja Stoker: 'Vorig schooljaar zijn we gestart met de schooltuin. Inmiddels werken we nauw samen met de gemeente Midden-Drenthe, die ons initiatief heeft omarmd. Onze leerlingen spitten, zaaien en oogsten er met veel enthousiasme o.a. groenten als prei en sla. Tijdens deze praktijklessen ervaren onze leerlingen wat ze ‘in het klaslokaal’ hebben geleerd. Bovendien vinden leerlingen het heerlijk om zo nu en dan buiten bezig te zijn.'

'Het ‘belangeloos iets doen voor een ander’ vinden wij als openbare school heel belangrijk', vervolgt Stoker. 'Het is fantastisch om te zien hoe bevlogen onze leerlingen zich inzetten voor mensen in nood. De groenten uit onze schooltuin zullen dan ook altijd naar een goed doel gaan.'